• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

2014-2020 -perspektywa finansowa UE dla przedsiębiorczości i innowacji. Gdańsk, 27.03.2014 r.

2014-2020 - perspektywa finansowa UE
dla przedsiębiorczości i innowacji

szansa na rozwój i możliwości finansowania

Gdańsk, 27.03.2014

PROGRAM I Relacja ze spotkania I GALERIA ZDJĘĆ

PREZENTACJE do pobrania

Zapraszamy do udziału w spotkaniu 2014-2020 - perspektywa finansowa UE dla przedsiębiorczości i innowacji. Szansa na rozwój i możliwości finansowania, które odbędzie się 27 marca 2014 r. w godz. 10:00-14:00 w sali im. Lecha Bądkowskiego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27, Gdańsk).

Do współorganizacji spotkania Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” zaprosiło Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Gościem specjalnym spotkania będzie pani Małgorzata Misiewicz - Radca ds. badań i innowacji, rozwoju technologicznego ze Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE.

Celem wydarzenia jest przybliżenie uczestnikom zróżnicowanej problematyki związanej z możliwościami finansowania inicjatyw i przedsięwzięć w kontekście Programu Ramowego Horyzont 2020 oraz programów operacyjnych ukierunkowanych na wspieranie innowacji i przedsiębiorczości. Ponadto zamysłem organizatorów jest czynne zaangażowanie wszystkich zainteresowanych do podjęcia aktywnego udziału w części konsultacyjnej spotkania, a interaktywna forma sprzyjać ma optymalnemu wykorzystaniu jego potencjału.

Rejestracja uczestników trwa od 10 marca br. Obecnie trwaja zapisy na listę rezerwową w związku z dużym zainteresowaniem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ramy czasowe spotkania pozwalają jedynie na zasygnalizowanie części informacji z odniesieniem do źródła pozyskania szczegółów w danym zakresie. Ponadto należy mieć na uwadze fakt, że jest jeszcze za wcześnie na przedstawienie Państwu informacji na temat terminów przyjmowania wniosków i udzielenia odpowiedzi na pytania dot. szczegółów dofinansowywania konkretnych projektów. Informacje szczegółowe dostępne będą po zatwierdzeniu właściwych dokumentów przez Komisję Europejską, co nastąpi nie wcześniej niż w połowie 2014 roku.

Kontakt

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej”, którzy dostępni są pod numerem telefonu: 58 32 68 714 i 58 32 68 709 lub mailowo: m.matkowska@pomorskie.eu i p.klawiter-piwowarski@pomorskie.eu.

Partnerzy

Wydarzenie realizowane w ramach projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem”

Poszukujesz europejskiego partnera do projektu? Kliknij tutaj.

Author: Rafał Margużewicz
Podmiot wystawiający dokument :
Data stworzenia: March 4, 2014
Ostatnia aktualizacja: March 4, 2014
Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKonkurs Pomorskie krEUjeZielona Europa - Zróbmy to razem!Konkurs Zielona Europa - zróbmy to razem!