• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Konkurs fotograficzny "Tu jest moje miejsce - Pomorskie!"

Konkurs fotograficzny "Tu...
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!" organizowanym przez Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego.. Wystarczy w ciekawy sposób uwiecznić na zdjęciu to, jak zmieniła się pomorska wieś dzięki dotacjom z Unii Europejskiej. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października 2020 roku.


Zdjęcie konkursowe może przedstawiać rolników korzystających z nowoczesnych maszyn, zwierzęta w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach, odnowione wsie, miejsca dziedzictwa kulturowego, zmodernizowaną infrastrukturę wiejską, a także rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, klimatu, różnorodności biologicznej czy aktywizacji życia kulturalnego i społecznego.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie jednego zdjęcia spełniającego wymagania regulaminu konkursu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Konkurs odbywa się równolegle w dwóch kategoriach wiekowych - dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat oraz dla dorosłych. Konkurs adresowany jest do mieszkańców województwa pomorskiego.

Autorzy najciekawszych fotografii w każdej z dwóch grup wiekowych otrzymają nagrody pieniężne:

– za I miejsce 3000 zł,
– za II miejsce 2500 zł,
– za III miejsce 1500 zł
- 4 wyróżnienia (każde w wysokości 500 zł)

Pamiętaj!

Ważne, aby nadesłana do konkursu fotografia była zapisana w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi. Zdjęcie nie może zawierać żadnych elementów ograniczających pole fotografii, w szczególności: logo, data, podpis itp. Ponadto, uczestnik konkursu musi posiadać zgodę osób, których wizerunek utrwalono na fotografii. Co ważne, do udziału w konkursie nie będą dopuszczone fotomontaże i kolaże.
 

Wyniki konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 listopada 2020 roku. Wręczenie nagród odbędzie się po rozstrzygnięciu konkursu. Forma przekazania ngród pieniężnych zostanie ustalona z nagrodzonymi uczestnikami. 

Więcej szczegółów dotyczących zasad nadsyłania fotografii znajdą Państwo na stronie Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKonkurs Pomorskie krEUjeZielona Europa - Zróbmy to razem!