• region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie

Kontakt i zespół

Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli

Rue du Luxembourg 3
1000 Bruksela, Belgia
T: +32 2 207 13 70
E: pomorskie@pomorskieregion.eu

Anna Drążek Dyrektor

Tel. BE: +32 2 207 13 70
Tel. PL : +48 58 333 42 91
E-mail: a.drazek@pomorskieregion.eu

Dominika Lange Specjalista ds. Unii Europejskiej - środowisko, energia, transport, polityka miejska, projekt "Zielona Europa- zróbmy to razem"

Tel. BE: +32 2 207 13 74
Tel. PL : +48 58 333 41 25
E-mail: d.lange@pomorskieregion.eu

Paweł Rygalski Specjalista ds. komunikacji i administracji - kultura, edukacja, sport, turystyka, sprawy społeczne

Tel. BE: +32 2 207 13 73
Tel. PL : +48 58 333 45 81
E-mail: p.rygalski@pomorskieregion.eu

Sylwia Skwara Główny Specjalista ds. badań naukowych i innowacji

Tel. BE: +32 2 207 13 75
Tel. PL : +48 58 333 43 13
E-mail: s.skwara@pomorskieregion.eu

Biuro Miejscowe w Gdańsku

ul. Długi Targ 1-7 (pokój 16)
80-828 Gdańsk
T: +48 58 32 68 709 / 714
E: spue@pomorskieregion.eu

Marta Czarnecka-Gallas Specjalista ds. projektów europejskich - Koordynator projektu Let's Communicate!

Tel. +48 58 32 68 709
E-mail: m.czarnecka-gallas@pomorskieregion.eu

Magda Leszczyna-Rzucidło Specjalista ds. projektów europejskich - Koordynator projektu Smart Blue Regions

Tel. +48 58 32 68 714
E-mail: m.leszczyna-rzucidlo@pomorskieregion.eu

Małgorzata Matkowska Główny Specjalista ds. Unii Europejskiej, Koordynator Biura Miejscowego Stowarzyszenia "Pomorskie w Unii Europejskiej" w Gdańsku, Koordynator projektu Umbrella 

Tel. +48 58 32 68 709
E-mail: m.matkowska@pomorskie.eu

Author: DL
Podmiot wystawiający dokument :
Data stworzenia: January 1, 2015
Ostatnia aktualizacja: April 5, 2018
Urzęd Marszałkowski PomorskieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w GdańskuZielona europa