• region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie
  • region pomorskie
    region pomorskie

Kontakt i zespół

Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli

Rue du Luxembourg 3
(2 piętro)
1000 Bruksela, Belgia
T: +32 2 207 13 70
E: pomorskie@pomorskieregion.eu

Paweł Rygalski p. o. Dyrektor

Tel. BE: +32 2 207 13 73
Tel. PL:+48 58 333 45 81
E-mail: p.rygalski@pomorskieregion.eu

Sylwia Skwara Główny Specjalista ds. badań naukowych i innowacji

Tel. BE: +32 2 207 13 75
Tel. PL : +48 58 333 43 13
E-mail: s.skwara@pomorskieregion.eu

Urszula Sokołowska Specjalista ds. Unii Europejskiej - środowisko, energia, transport, polityka miejska

Tel. BE: +32 2 207 13 74
Tel. PL : +48 58 333 41 25
E-mail: u.sokolowska@pomorskieregion.eu

Anna Drążek Dyrektor - urlop macierzyński

Tel. BE: +32 2 207 13 70
Tel. PL : +48 58 333 42 91
E-mail: a.drazek@pomorskieregion.eu

Biuro Miejscowe w Gdańsku

 
 
 
ul. Jana Augustyńskiego 2, 80-819 Gdańsk - pokój nr 16 (parter)
T: +48 58 32 68 709 / 714
E: spue@pomorskieregion.eu

Małgorzata Matkowska Koordynator Biura Miejscowego Stowarzyszenia "Pomorskie w Unii Europejskiej" w Gdańsku, Główny Specjalista ds. Unii Europejskiej, Koordynator projektu Let's Communicate!

Tel. PL: +48 58 32 68 709; kom: +48 734 439 369
E-mail: m.matkowska@pomorskie.eu

Rafał Rolka Specjalista ds. Unii Europejskiej, Koordynator projektu Let's Communicate!

Tel. +48 58 3268 714; kom. +48 888 325 995
E-mail: r.rolka@pomorskieregion.eu

Marta Czarnecka-Gallas Specjalista ds. projektów europejskich - Koordynator projektu Let's Communicate!- długotrwała nieobecność

Tel. +48 532 688 003
E-mail: m.czarnecka-gallas@pomorskieregion.eu

Author: DL
Podmiot wystawiający dokument :
Data stworzenia: January 1, 2015
Ostatnia aktualizacja: September 3, 2021