• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Nagrody RegioStars 2020 - głosujemy na pomorskie projekty!

Nagrody RegioStars 2020...

Ponownie prosimy o Państwa głosy na projekty z Pomorza zakwalifikowane do tegorocznego konkursu RegioStars. Zamknięcie głosowania 9 lipca.

Regiostars to przyznawane od 2008 roku europejskie nagrody dla projektów finansowanych przez UE, które wyróżniają się nowatorskim podejściem do rozwoju regionalnego. Każdego roku do zdobycia jest nagroda w pięciu kategoriach. Przyznawana jest także nagroda publiczności i to także od Państwa zależy, czy trafi ona na Pomorze.

Serdecznie prosimy o Państwa głosy, które oiddawać można następująco:


1. Należy wejść na stronę www konkursu.
2. Rozwinąć kategorię, w której nominowany jest dany projekt.
3. Zaznaczyć serduszko przy jego opisie.
4. I trzymać kciuki....

A oto pomorskie nominacje:

Kategoria Industrial transision for a Smart Europe:

·        Smart Blue Regions to projekt realizowany w sześciu nadmorskich regionach Bałtyku mający na celu pobudzenie zrównoważonego wzrostu w sektorze morskim. Projekt na Pomorzu realizowało Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej (w konkursie pod hasłem „Smart Blue Regions”)

·        CDIF/3-U firmy Axes System sp. z o.o. jako system wspierający weryfikację stanu faktycznego zdarzenia w ruchu drogowym i zarządzanie procedurami odszkodowawczymi (w konkursie pod hasłem „CDIF/3-U”)

Kategoria Skills & Education for a digital Europe:

·        Nowa infrastruktura i wyposażenie pracowni warsztatowych dla potrzeb kierunków o profilu praktycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Akademii Pomorskiej w Słupsku (w konkursie pod hasłem „Training laboratories”)

·        Rozbudowa budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego na potrzeby kształcenia na kierunku o profilu praktycznym (w konkursie pod hasłem „Institute of Informatics”)

Kategoria Citizens engagement for cohesive European cities:

·        Budowa węzła integracyjnego wraz z rewitalizacją zabytkowego budynku dworca PKP w Kwidzynie (w konkursie pod hasłem „Social revitalization”)


O wynikach konkursu będziemy Państwa informować.

  
Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKonkurs Pomorskie krEUjeZielona Europa - Zróbmy to razem!Konkurs Zielona Europa - zróbmy to razem!