• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Participation Day 2019 w Gdańsku - trwa rejestracja uczestników

Participation Day 2019...
Zapraszamy do udziału w Participation Day 2019, które odbędzie się 11 czerwca, w Gdańsku. Wydarzenie towarzyszy 10. Dorocznemu Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego (12-13 czerwca 2019 r.) - https://strategyforum2019.eu/.

Celem Participation Day jest przybliżenie przedstawicielom samorządów, organizacji pozarządowych i innych podmiotów korzyści płynących ze współpracy w ramach Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego.

Participation Day skoncentruje się w tym roku wokół czterech tematów, powiązanych z tematem głównym forum - gospodarką cyrkulacyjną (gospodarką o obiegu zamkniętym) w kontekście wyzwań demograficznych i środowiskowych:

- Innovations for a circular and socially coherent economy;

- Urban mobility – smart and sustainable;

- Antimicrobal resistance and pharmaceuticals in the Baltic Sea Region environment;

- Competence supply.

Organizatorzy zapraszają uczestników do zgłoszenia swoich pomysłów, propozycji projektowych m.in. w zakresie ww. obszarów tematycznych, do przedstawienia podczas Participation Day w Gdańsku. 

Program
Oficjalne zaproszenie
Szczegóły oraz link do rejestracji :TUTAJ.

Partnerem współorganizującym tegoroczne wydarzenie jest projekt UMBRELLA, w którym uczestniczy Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej" .

Zachęcamy do udziału w Participation Day oraz Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku! Rejestracja uczestników na forum już trwa - LINK.

Urzęd Marszałkowski PomorskieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w GdańskuZielona europa