• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Poszukiwanie partnerów do projektów


Poszukujesz partnera do projektu?
Chcesz przyłączyć się do projektu europejskiego jako partner?
Skontaktuj się z nami

Działające w ramach Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli pełni rolę punktu kontaktowego dla innych regionów z całej Europy, które chcą pozyskać informacje dotyczące naszego województwa. Podobnych przedstawicielstw w otoczeniu instytucji europejskich działa około 350, włączając w to reprezentacje regionów, miast, stowarzyszenia oraz związki władz lokalnych i regionalnych, uczelnie, jednostki badawczo-naukowe i inne. Z wieloma z nich współpracujemy w ramach codziennej aktywności, m.in. poprzez wymianę informacji na temat przygotowywanych propozycji projektowych o wymiarze europejskim, międzynarodowym. Wynika to z faktu, że wiele projektów z programów i inicjatyw sektorowych Komisji Europejskiej wymaga od projektodawcy nawiązania międzynarodowej współpracy i wspólnego zrealizowania przedsięwzięcia. Rocznie otrzymujemy ponad sto propozycji projektowych i zapytań o możliwość nawiązania współpracy.

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” służy pomocą w poszukiwaniu partnerów europejskich zarówno dla swoich członków, jak i innych jednostek z Pomorza. 

Każda jednostka z Pomorza może zwrócić się do nas z prośbą o rozesłanie zaproszenia do współpracy -zapytania w celu znalezienia europejskiego partnera do projektu. W tym celu należy jedynie wypełnić w języku angielskim załączony formularz (najlepiej na papierze firmowym) i odesłać go na adres: pomorskie@pomorskieregion.eu

Zapraszamy do współpracy!

Author:
Podmiot wystawiający dokument :
Data stworzenia: February 8, 0016
Ostatnia aktualizacja: January 24, 2019