POMORSKIE DNI ENERGII

PRZEJDŹ DO STRONY POMORSKIE DNI ENERGII 2013
___________________________________________________________________________________________

POMORSKIE Dni Energii 2013 - znamy już datę!

POMORSKIE DNI ENERGII odbędą się w tym roku po raz kolejny w siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich równolegle z Targami Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 24-25 października 2013! Szczegóły już wkrótce!

_____________________________________________________________________________________________

POMORSKIE Dni Energii 2012 już za nami.

Jak było? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Serdecznie dziękujemy Wystawcom i Odwiedzającym za bardzo dobrą energię!

_____________________________________________________________________________________________

Zapraszamy do wzięcia udziału w POMORSKICH DNIACH ENERGII 2012 w Gdańsku, które odbędą się w dniach 25-26 października 2012 roku w AmberExpo, czyli nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Międzynarodowych Targów Gdańskich.

POMORSKIE DNI ENERGII to dynamiczne wydarzenie skupiające instytucje naukowe, przedsiębiorców branży energetycznej oraz animatorów działań edukacyjnych. Podczas POMORSKICH DNI ENERGII 2012 udzielane będą również porady dotyczące finansowania inwestycji w OZE.

POMORSKIE DNI ENERGII służą przedstawieniu nowoczesnych technologii pozyskiwania i wykorzystywania energii ze źródeł odnawialnych, sposobów jej magazynowania i oszczędzania.

Równolegle z drugą edycją POMORSKICH DNI ENERGII odbędą się 8 Targi Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE.

Dlaczego warto przyjść? Wstęp jest bezpłatny, a można dowiedzieć się m.in. jak obniżyć swoje opłaty za energię elektryczną, jak pozyskać środki na przeprowadzenie inwestycji w OZE, dowiedzieć sie więcej o czystej energii! Gościem Pomorskich Dni Energii będzie m.in. profesor Maciej Nowicki, minister środowiska w rządach Jana Krzysztofa Bieleckiego oraz Donalda Tuska, autor książi "Nadchodzi Era Słońca"; spotkanie z nim adresowane jest szczególnie do osób zainteresowanych energetyką słoneczną.

Dla tych, którzy preferują dyskusje w wąskim, kameralnym gronie przygotowaliśmy kawiarenki energetyczne- miejsce, w którym w niekrępujacej atmosferze porozmawiać będzie można z ekspertami - w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, energetyki jądrowej, gazu łupkowego. Pierwszego dnia zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym "W drodze po OZE. Wyzwania i możliwości" - dyskusja ekspertów na temat czynników ograniczających inwestycje w OZE oraz możliwości jakie takie inwestycje stwarzają obejmować będzie wiele obszarów: infrastrukturalny, technologiczny, finansowy, społeczny i prawny. Podczas Pomorskich Dni Energii chcielibyśmy również przybliżyć Państwu inicjatywę Porozumienia Burmistrzów (więcej: TU) oraz pomorskich doświadczeń w jego realizacji. Drugiego dnia zapraszamy na seminarium "Polska nauka dla OZE", podczas którego zaprezentowane zostaną badania prowadzone w polskich jednostkach naukowych i badawczo-rozwojowych na rzecz rozwoju technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii - szczegółowe informacje na stronie energia.pg.gda.pl Pomorskie Dni Energii to także seminaria i prezentacje poświęcone energetyce wiatrowej, ustawie o odnawialnych źródłach energii, projektach OZE.

Pomorskie Dni Energii to jednak przede wszystkim stoiska informacyjne, pełne energetycznych atrakcji dla każdego!

Głównym organizatorem Pomorskich Dni Energii 2012 jest organizacja pozarządowa non-profit – Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”.


pomorskie region
Projekt "Zielona Europa - zróbmy to razem" Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

banners cooperation banners cooperation banners cooperation banners cooperation banners cooperation banners cooperation banners cooperation banners cooperation