• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Seminarium WPRyby Kurs na 2020

Seminarium

"Wspólna Polityka Rybołówstwa. Kurs na 2020"

22 listopada 2013

sala 101, Urząd Miasta Ustka

ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3

PROGRAM


Materiały pokonferencyjne


W dniu 22 listopada 2013 r. (piątek) w Urzędzie Miasta Ustka odbędzie się seminarium pt.: „Wspólna Polityka Rybołówstwa. Kurs na 2020” organizowane przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Miastem Ustka i Biurem Posła Jarosława Wałęsy. Spotkanie dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Seminarium stanowić będzie podsumowanie cyklu dotychczasowych spotkań. Przedstawiony zostanie ostateczny kształt Wspólnej Polityki Rybołówstwa na lata 2014-2020.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy rybaków, organizacje rybackie, przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, jednostki naukowe.

UWAGA! Z przyczyn technicznych rejestracja poprzez stronę internetową została zamknięta. Przepraszamy za tę niedogodność.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do rejestracji na miejscu w Urzędzie Miasta Ustka w dniu spotkania tj. 22 listopada br. w godz. 9:30-10:00.

Organizator:

Partnerzy:

Author: Karina Rembiewska
Podmiot wystawiający dokument :
Data stworzenia: October 21, 2013
Ostatnia aktualizacja: October 21, 2013
Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKonkurs Pomorskie krEUjeZielona Europa - Zróbmy to razem!Konkurs Zielona Europa - zróbmy to razem!