• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Trwa nabór propozycji tematów warsztatówych i wniosków na dofinansowanie udziału w konferencji Personal Democracy Forum CEE 2017

Trwa nabór propozycji...


Trwa otwarty nabór propozycji tematów warsztatowych oraz wniosków na dofinansowanie udziału w konferencji Personal Democracy Forum CEE 2017, która odbędzie się 6-7 kwietnia br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Jubileuszowa, piąta edycja konferencji stanowić będzie próbę diagnozy obecnego systemu demokratycznego i umożliwi wymianę doświadczeń i idei m.in. w zakresie podnoszenia zaangażowania obywatelskiego oraz przejrzystości w życiu społecznym i politycznym dzięki wsparciu nowych technologii .

Szczegółowy program konferencji dostępny jest pod linkiem – tutaj.

 

Nabór wniosków - Warsztaty

Organizatorzy zapraszają do składania propozycji tematów warsztatów drugiego dnia konferencji działaczy społecznych, aktywistów, badaczy oraz przedstawicieli administracji publicznej i organizacji pozarządowych, nauki, mediów, biznesu i start-upów w ramach poniższych tematów:

Civic Tech | Innowacje społeczne | Nowe media
dla reaktywowania demokracji i poszanowania praw człowieka

Zainteresowani mogą zaproponować interaktywny warsztat lub zgłosić się do moderowania stolika World Café - formularz zgłoszeniowy. Nabór trwa do 27 stycznia br.
 

Dofinansowanie kosztów podróży i pobytu

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą ubiegać się o dofinansowanie podróży oraz noclegów podczas Personal Democracy Forum CEE 2017. Szczegóły dostępne są na stronie konferencji. Nabór trwa do 27 stycznia br.