• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Wizyta studyjna - Rola i funkcje Korytarza Bałtyk – Adriatyk w kontekście współpracy ponadregionalnej

Korytarze transportowe Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020. Działania na rzecz efektywnego i zrównoważonego transportu w Europie. Rola i funkcje Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk w kontekście współpracy na poziomie ponadregionalnym.

Program | Rejestracja zakończona | Notatka i materiały pokonferencyjne

Zapraszamy do udziału w cyklu spotkań pt. „Korytarze transportowe Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020. Działania na rzecz efektywnego i zrównoważonego transportu w Europie. Rola i funkcje Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk w kontekście współpracy na poziomie ponadregionalnym.” Spotkania odbędą się w dniach 18-19 lutego 2014 r. w Brukseli w siedzibe Biura Informacyjnego Województwa Wielkopolskiego w Brukseli (rue Montoyer 21). Wydarzenie jest organizowane w partnerstwie: Stowarzyszenie Polskich Regionów Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk i Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” oraz Przedstawicielstwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Biuro Informacyjne Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Biuro Informacyjne Województwa Wielkopolskiego, Biuro Regionalne Województwa Mazowieckiego, Przedstawicielstwo Województwa Łódzkiego, Regionalne Biuro Województwa Śląskiego i Przedstawicielstwo Małopolski w Brukseli.

Głównym celem spotkań będzie omówienie rysującego się kształtu sieci TEN-T w Europie po roku 2014, wizji przyszłej koordynacji ponadregionalnych działań w strefie Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk oraz finansowania infrastruktury transportowej w Europie dzięki dostępnym programom i instrumentom wsparcia.

Zaproszeni prelegenci to przede wszystkim specjaliści z Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego oraz Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE, świetnie zorientowani w tematyce europejskiej polityki transportowej i nowej perspektywy finansowej.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 31 stycznia.

Kontakt

Pytania oraz uwagi prosimy kierować do pracowników Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” w Gdańsku, którzy dostępni są po numerem telefonu: (58) 32 68 714 lub (58) 32 68 709 lub do biura Stowarzyszenia Polskich Regionów Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk pod numerem telefonu: (58) 32 68 318.

Stona Stowarzyszenia Stowarzyszenia Polskich Regionów Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk

Partnerzy wydarzenia:

Author: Karina Rembiewska
Podmiot wystawiający dokument :
Data stworzenia: January 13, 2014
Ostatnia aktualizacja: January 13, 2014
Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKonkurs Pomorskie krEUjeZielona Europa - Zróbmy to razem!Konkurs Zielona Europa - zróbmy to razem!