• region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie
 • region pomorskie
  region pomorskie

Zgłoś swoje wydarzenie lokalne w ramach EU Sustainable Energy Week 2018!

Zgłoś swoje wydarzenie...

Prowadzisz projekt w dziedzinie zrównoważonej energii? Myślisz, że warto by było dotrzeć do innych regionów i miast w Europie ze swoim pomysłem? Pragniesz wypromować swoją działalność związaną z przejściem na czyste źródła energii? Zgłoś i wypromuj swoje własne wydarzenie lokalne w ramach Energy Days 2018!

W dniach 4-8 czerwca 2018 roku odbędzie się w Brukseli Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii (EU Sustainable Energy Week, EUSEW 2018) - konferencja organizowana przez Komisję Europejską, a zarazem największe europejskie forum poświęcone kwestiom związanym z efektywnością energetyczną i przejściem na zrównoważone źródła energii. Tegorocznym tematem przewodnim wydarzenia jest przejście na czyste źródła energii.

Intencją organizatorów jest rozpowszechnienie idei czystej energii w całej Europie, nie tylko podczas organizowanej w czerwcu konferencji w Brukseli. W tym celu każdy może zgłosić własne wydarzenie lokalne w ramach inicjatywy Energy Days, celem zaangażowania społeczeństwa w szeroko rozumianą tematykę efektywności energetycznej i zrównoważonego gospodarowania zasobami. Warunkiem jest termin wydarzenia, który powinien mieć miejsce w miesiącach maj i czerwiec br.

Rejestracja wydarzeń lokalnych otwarta jest w trybie ciągłym na stronie internetowej EUSEW 2018.

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Urzęd Marszałkowski PomorskieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w GdańskuZielona europa