Zapraszamy do kontaktu!

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”

ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk

NIP: PL 583 288 14 04
REGON: 193104959
KRS: 0000214552


Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli

Rue du Luxembourg 3 (2 piętro)
1000 Bruksela, Belgia

tel. +32 2 207 13 70
e-mail: pomorskie@pomorskieregion.eu

Paweł Rygalski
p. o. Dyrektor

tel. BE: +32 2 207 13 73
tel. PL:+48 58 333 45 81
e-mail: p.rygalski@pomorskieregion.eu

Sylwia Skwara
Główna Specjalistka ds. badań naukowych i innowacji

tel. BE: +32 2 207 13 75
tel. PL : +48 58 333 43 13
e-mail: s.skwara@pomorskieregion.eu

Urszula Sokołowska
Specjalistka ds. Unii Europejskiej - środowisko, energia, transport, polityka miejska

tel. BE: +32 2 207 13 74
tel. PL : +48 58 333 41 25
e-mail: u.sokolowska@pomorskieregion.eu

Anna Drążek
Dyrektor - urlop macierzyński

tel. BE: +32 2 207 13 70
tel. PL : +48 58 333 42 91
e-mail: a.drazek@pomorskieregion.eu

Link do naszej lokalizacji w serwisie Open Street Map:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.84028/4.36652


Biuro Miejscowe w Gdańsku

ul. Jana Augustyńskiego 2 p. 16 (parter)
80-819 Gdańsk

tel. +48 58 3268 709 / 714
e-mail: spue@pomorskieregion.eu

Małgorzata Matkowska
Koordynator Biura Miejscowego Stowarzyszenia „Pomorskie w Unii Europejskiej” w Gdańsku, Główny Specjalista ds. Unii Europejskiej, Koordynator projektu Let's Communicate!

tel.: +48 58 32 68 709
kom.: +48 734 439 369
e-mail: m.matkowska@pomorskie.eu

Rafał Rolka
Specjalista ds. Unii Europejskiej, Koordynator projektu Let's Communicate!

tel. : +48 58 32 68 714
kom. : +48 888 325 995
e-mail: r.rolka@pomorskieregion.eu

Marta Czarnecka-Gallas
Specjalista ds. projektów europejskich - Koordynator projektu Let's Communicate! - długotrwała nieobecność

kom. : +48 532 688 003
e-mail: m.czarnecka-gallas@pomorskieregion.eu

Link do naszej lokalizacji w serwisie Open Street Map:
https://www.openstreetmap.org/search?query=2%20Jana%20Augusty%C5%84skiego#map=19/54.34285/18.64732