Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Już w najbliższą sobotę 12 maja w Brukseli odbędzie się tegoroczna edycja Festiwalu Europy. Jak co roku wszyscy chętni będą mogli odwiedzić siedziby instytucji unijnych, zapoznać się z codzienną pracą europejskich urzędników i uzyskać informacje na temat unijnych inicjatyw i polityk. Na odwiedzających czekać będzie także wiele atrakcji: koncerty, pokazy taneczne, konkursy itp. Wstęp do budynków unijnych instytucji, na koncerty i inne atrakcje są darmowe.

Region Pomorski będzie miał swoje też swoje stanowisko w Komitecie Regionów. W tym roku będziemy promować szlak zamków gotyckich oraz, przy współpracy z Dolnośląskim, Wielkopolskim, Mazowieckim i Polską Organizacją Turystyczną, mistrzostwa UEFA EURO 2012. Wśród planowanych atrakcji przewidujemy konkursy dla fanów piłki nożnej oraz zabawy dla dzieci. Wszystkich przebywających w Brukseli lub okolicach zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!