Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

W dniach 17-20 czerwca 2014 roku w Ferrol w Hiszpanii odbędzie się 5. Europejska Konferencja Turystyki Przemysłowej.

Organizowana jest w ramach trzeciej edycji wydarzenia Crossroads of Europe (Skrzyżowanie dróg Europy). W tym roku głównym tematem będzie kultura i turystyka przemysłowa.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Dyrekcję Generalną Przedsiębiorstwa i Przemysłu Komisji Europejskiej, Radę Prowincji A Coruña, Francuską Izbą Handlową oraz Izbę Przemysłowo-Handlową w Toledo. Oprócz konferencji, warsztatów i wizyt w terenie, przewidziana jest Trasa Morska, a także zwiedzanie z przewodnikiem miast Ferrol, Santiago i A Coruña.

Konferencja skierowana jest do stowarzyszeń kulturalnych i turystycznych, organizacji międzynarodowych, regionalnych i krajowych, biur podróży i organizatorów wycieczek, wyspecjalizowanych dziennikarzy i osób zainteresowanych tworzeniem nowych branż o tematyce kulturalnej i turystycznej, a udział w niej jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich

Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w konferencji zapraszamy do rejestracji na stroniehttp://europeanindustrialtourism.com/registration , zaś więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://ec.europa.eu/enterprise/newsroom/cf/itemdetail.cfm?item_id=7329&lang=en