Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Parlament Europejski organizuje Agorę obywatelską w sprawie bezrobocia młodych. Udział w niej wezmą po dwie osoby w wieku 18-30 lat z każdego kraju członkowskiego – jedna osoba zatrudniona i jedna bezrobotna. Wspólnie z ekspertami będą one dyskutować o problemach związanych z zatrudnieniem i o sposobach ich rozwiązania.

Wydarzenie odbędzie się w Brukseli. Początek konferencji zaplanowany jest na 6. listopada, koniec na 8. listopada 2013. Uczestnicy powinni posiadać umiejętność wypowiadania się po angielsku, niemiecku, francusku lub hiszpańsku. Przewidziane są pasywne tłumaczenia, również w języku polskim, jednak uczestnicy będą zabierać głos w jednym z wymienionych powyżej języków. Przed aplikacją należy upewnić się o posiadaniu pozwolenia na podróż (niektóre urzędy pracy mogą nakładać ograniczenia w podróżowaniu). Parlament Europejski pokrywa koszty podróży i zakwaterowania, może  również wydać zaświadczenie o udziale wydarzeniu. Zgłoszenia należy nadsyłać do 31. sierpnia 2013.

Więcej informacji pod linkiem.