Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Trwa aplikacja do CIVITAS o przyznanie dofinansowania z funduszu aktywizującego, który wspiera zrównoważony rozwój komunikacji miejskiej. Narzędzie współfinansuje wprowadzenie rozwiązań dotyczących bezpiecznego, ekologicznego oraz dobrze zorganizowanego transportu zbiorowego i towarowego, których wykorzystanie okazało się sukcesem w innych miastach.

Nabór wniosków trwa do 20 listopada 2015 r. W ramach funduszu do wykorzystania zostało przeznaczonych 80 tysięcy euro. Projekt może być dofinansowany maksymalnie w wysokości 50 %.

Aby aplikować, należy zapoznać się z warunkami udziału w programie oraz z katalogiem pomysłów, które można zrealizować w ramach inicjatywy. Następnie, za pomocą formularza online, składa się propozycję. Wyniki konkursu będą dostępne w styczniu 2016 r.

W przypadku pytań, można skorzystać z  FAQ bądź skontaktować się z Sekretariatem Activity Fund drogą mailową activityfund@civitas.eu bądź telefonicznie +32 2 500 56 76.

Więcej informacji na stronie:

http://civitas.eu/content/activity-fund