Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Serdecznie zapraszamy wszystkich 5 grudnia do Słupska na Pomorski Kongres Energetyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia. Wydarzenie zrzeszać będzie praktyków zajmujących się zarządzaniem energią elektryczną i ciepłem oraz działaniami na rzecz ograniczenia kosztów mediów w urzędach, jednostkach samorządowych oraz wśród mieszkańców w województwie zachodniopomorskim i pomorskim. Przygotowane na kongres prezentacje i materiały  w praktyczny oraz prosty sposób umożliwią podjęcie działań na rzecz obniżenia rachunków.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i praktycznej wiedzy między uczestnikami Kongresu, dyskusja o szansach i wyzwaniach we wdrażaniu efektywnych energetycznie rozwiązań w aspektach finansowych, ekologicznych, społecznych czy technologicznych, a także budowa platformy porozumienia między miastami regionu.

Program oraz rejestracja dostępne są na stronie: https://baltyckikongresenergetyczny.evenea.pl/

Miejsce: Sala sesyjna (nr 211) Urzędu Miasta Słupska, pl. Zwycięstwa 3

Udział w Kongresie jest nieodpłatny. Uczestniczy i uczestniczki otrzymają dodatkowe materiały.

 


Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku