Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

Uczestnicy konkursu mają za zadanie ukazać w innowacyjny i przekonujący sposób, dlaczego Parlament Europejski jest ważną instytucją i z jakich powodów należy oddać głos w kolejnych wyborach do PE. Organizatorzy nie ingerują w technikę obieraną przez uczestników – można pisać, śpiewać, malować, tańczyć, nakręcić film lub w jeszcze inny, dowolny sposób dać wyraz swoim poglądom.

Na autorów dwudziestu najciekawszych prac czeka nagroda w postaci wycieczki do Brukseli, podczas której będą oni mieli okazję zaprezentować swoje prace, poszerzyć wiedzę na temat instytucji europejskich oraz wymienić opinie z unijnymi decydentami i innymi młodymi ludźmi zainteresowanymi Unią Europejską.

Prace należy nadsyłać do 28 marca 2013.

Więcej informacji o konkursie i sposobach aplikowania można znaleźć w załącznikach, na stronie Centrum Polityki Europejskiej lub też na profilu Facebook:https://www.facebook.com/ep.competition.

Zachęcamy do udziału w konkursie!