Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Agencja Wykonawcza dla Wspierania Konkurencji i Innowacyjności Komisji Europejskiej zaprasza na sesję informacyjną, poświęconą tegorocznej edycji Programu Marco Polo. Jest to program, wdrażany przez Komisję Europejską na rzecz wspierania działań, prowadzących do unowocześnienia metod transportu oraz uczynienia ich bardziej przyjaznymi dla środowiska.

Sesja informacyjna jest bardzo dobrą okazją do zdobycia ważnych i przydatnych informacji na temat sposobu aplikowania do programu. Uczestnikom sesji zaprezentowane zostaną projekty aktualnie realizowane w ramach Programu. Ich autorzy przedstawią Państwu swój sposób na sukces. Będzie również możliwość przedyskutowania swojego projektu ze specjalnym zespołem ds. Programu Marco Polo, powołanym przez Agencję Wykonawczą dla Wspierania Konkurencji i Innowacyjności. Treść prezentacji będzie tłumaczona jednocześnie na  język polski, angielski, francuski,  duński,  niemiecki, hiszpański oraz włoski.

Sesja odbędzie się 28 czerwca 2012 roku w budynku Charlemagne przy Rue de la Loi 170 w Brukseli. By wziąć w niej udział, konieczna jest rejestracja, której dokonać można pod tym adresem: https://webgate.ec.europa.eu/fmi/scic/mpid12/start.php

Wstęp na sesję jest bezpłatny. W załączniku do informacji przedstawiamy program wydarzenia oraz zestaw praktycznych porad odnośnie dojazdu i pobytu w Brukseli. Radzimy odpowiednio wcześnie dokonać rezerwacji hotelowej.

W przypadku, gdy nie będą mogli Państwo wziąć osobistego udziału w sesji, będzie możliwość śledzenia jej przebiegu za pośrednictwem internetu w formie transmisji telewizyjnej. Adres strony, na której przebiegała będzie transmisja,  zostanie podany na tydzień przed wydarzeniem.

Wszelkie pytania, dotyczące programu konferencji, prosimy kierować do Pani Dorothée Crowe pod adres e-mailowy  dorothee.crowe@ec.europa.eu.

Pytania odnośnie rejestracji oraz innych kwestii technicznych prosimy kierować pod adres:

scic-conf-marco-polo-2012@ec.europa.eu

Przydatne linki:

Transport publiczny w Brukseli

 

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu
dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku