Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

W dniu 8 lutego 2017 r. w godzinach 9:30-15:00 odbędzie się w Słupsku konferencja: Erasmus + Przystąp do programu! Podziel się doświadczeniem! Organizator, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku, zaprasza do udziału w spotkaniu  dyrektorów szkół i placówek oświatowych, nauczyciele, pracowników bibliotek i poradni psychologiczno-pedagogicznych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organów prowadzących i nadzorujących szkoły i placówki oświatowe, zainteresowanych przystąpieniem do programu Erasmus+ i realizacją działań w projektach Programu.

Miejsce: Akademia Pomorska w Słupsku, ul. Bohaterów Westerplatte 64, 76-200 Słupsk.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji powinny przesłać zgłoszenie zapośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego w terminie do 6 lutego 2017 r.

Program konferencji, formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępne na stronie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku