Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

W dniach od 20 do 24 listopada br. w Brukseli organizowany jest ERRIN H2020 PROJECT DEVELOPMENT WEEK – cykl spotkań dedykowanych wnioskodawcom projektów w ramach naborów, które zostały zaplanowane na ostatnie trzy lata trwania programu Horyzont 2020.

Uczestnicząc w brukselskich spotkaniach uzyskacie Państwo nie tylko wiedzę na temat warunków przyszłych naborów projektowych, ale przede wszystkim możliwość nawiązania kontaktów z innymi podmiotami zainteresowanymi aplikowaniem do programu.

Do 31 sierpnia otwarta jest rejestracja pomysłów projektowych w ramach wybranych zakresów tematycznych powiązanych bezpośrednio z następującymi programami prac:

·         Health and wellbeing

·         Food security, sustainable agriculture, forestry, marine, maritime, inland water and bio-economy

·         Secure, clean and efficient energy

·         Smart, green and integrated transport

·         Climate action, environment, resource efficiency and raw materials

·         Europe in a changing world

·         Secure societies – protecting freedom and security of Europe and its citizens

·         Information and communication technologies

·         Nanotechnologies, advanced materials, biotechnology and advanced manufacturing

·         Science with and for society

Zgłoszenia projektów powinny zawierać m.in. krótki opis projektu, profil poszukiwanych partnerów i ich role w projekcie, dane jednostki zgłaszającej.

Na początku września z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 60 najciekawszych propozycji projektowych, które będą stanowiły istotną część przygotowywanych na listopad sesji tematycznych – nabór do udziału w poszczególnych sesjach zaplanowano na 8-27 września.

Szczegółowa informacja o wydarzeniu wraz z formularzem rejestracyjnym jest dostępna na stronie.