Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

eTranslation to bezpłatna usługa świadczona przez Komisję Europejską, pozwalająca szybko uzyskiwać wysokiej jakości tłumaczenia automatyczne pomiędzy dowolnymi językami spośród puli obejmującej 24 języki urzędowe Unii Europejskiej oraz rosyjski, norweski (Bokmål) i islandzki.

eTranslation wykorzystuje technologię neuronowego tłumaczenia maszynowego i obsługuje pliki w wielu różnych formatach, m.in. docx, xlsx, pdf.

Z usługi mogą korzystać jednostki administracji publicznej, małe i średnie przedsiębiorstwa, wydziały filologiczne i lingwistyczne uczelni wyższych oraz podmioty wdrażające projekty w ramach instrumentu „Łącząc Europę” (Connecting Europe). Narzędzie zapewnia poufność i wysokie bezpieczeństwo tłumaczonych tekstów.

Dostęp do eTranslation jest możliwy po zalogowaniu na profil EU Login (dawniej ECAS)  i stronie rejestracyjnej: https://webgate.ec.europa.eu/etranslation/public/welcome.html.

https://ec.europa.eu/cefdigital/wiki/display/CEFDIGITAL/eTranslation+for+SMEs

 

Region Pomorskie  

Region Pomorskie