Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Już wiosną br. z gdańskiego lotniska można będzie polecieć do Brukseli, Hamburga, Helsinek i Zurych. Nowe połączenia uruchamia Eurolot. Inauguracja nowych połączeń odbędzie się stopniowo pomiędzy 3, a 30 marca 2014r.

Eurolot konsekwentnie realizuje strategię rozwoju lokalnych połączeń Gdańska z portami krajowymi i europejskimi. Obecnie samoloty Eurolotu regularnie latają z gdańskiego lotniska do Amsterdamu, Lublina i Krakowa, zaś sezonowo do Popradu, Splitu, Dubrownika i Zadaru. Głównym atutem tych połączeń, oprócz atrakcyjnej ceny, jest szybkość transportu, która stanowi niezwykle ważny element dający przewagę nad naziemnymi przewoźnikami.

Do nowych destynacji europejskich polecimy z Gdańska według następującego schematu.
• Bruksela: poniedziałek, środa, piątek, niedziela
• Hamburg: wtorek, czwartek, sobota
• Helsinki: poniedziałek, środa, czwartek, niedziela
• Zurych: wtorek, czwartek, piątek, niedziela

Z okazji uruchomienia połączeń Eurolot przygotował wyjątkową ofertę cenową na wszystkie nowo uruchomione trasy. Bilety na połączenia zagraniczne można będzie kupować już od dziś w promocyjnej cenie 399 zł w obydwie strony oraz w cenie 299 zł na połączenia krajowe. Ceny regularne, które zaczną obowiązywać poza czasem promocji będą zaczynać się od 499 zł w obydwie strony dla kierunków zagranicznych i 399 zł dla tras krajowych.

Na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek, które dla dzieci w wieku 2-15 lat będą wynosić 33 % od taryfy, natomiast dla niemowląt do 2 lat – 90% taryfy. W cenie biletów wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg.

Od stycznia do listopada 2013 r. spółka wykonująca rejsy na 20 kierunkach przewiozła ponad 160 tysięcy pasażerów.

Więcej informacji na temat lotów znajduje się tutaj.

 

Źródło: http://www.biznesciti.com/biznes/transport/eurolot-uruchamia-nowe-po%C5%82%C4%85czenia-z-gda%C5%84ska.html