Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

AKTUALIZACJA !!!

Informujemy z przykrością o odwołaniu spotkania w Gdańsku. 

Zachęcamy do uczestnictwa w webinariach (internetowych konferencjach), które organizuje Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Europa dla Obywateli m.in. w dniu 19 stycznia br. 

W pierwszej części webinarium przedstawiony zostanie Programie Europa dla Obywateli i możliwości ubiegania się o dofinansowanie. W drugiej części webinarium omówione zostaną techniczne aspekty aplikacji – rejestracja w Portalu Uczestnika, wypełnianie wniosku, a także najczęściej popełniane błędy.
Więcej informacji na stronie http://europadlaobywateli.pl/szkolenie/webinaria-2017/

Ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, w którym wybiorą Państwo spotkanie zastępcze. Link do formularza: http://europadlaobywateli.pl/odwolane-spotkania/ 

————————————————————————————————————————–

Do dnia 1 marca 2017 roku potrwa nabór wniosków w ramach Programu „Europa dla Obywateli”.
19 stycznia 2017 r. odbędzie się w Gdańsku spotkanie informacyjne dla zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych przybliżające m.in. zasady ubiegania się o dofinansowanie w Programie UE „Europa dla Obywateli”. W ramach spotkania omówione zostaną również praktyczne aspekty dotyczące przygotowania wniosku aplikacyjnego oraz najczęściej popełniane błędy.

Godziny spotkania: 10:30-15:00

Miejsce: do potwierdzenia, informacja przesłana w mailu z potwierdzeniem zakwalifikowania na listę uczestników.

Zapisy (kliknij)

Prowadząca: p. Monika Sługocka

Program*:

Spotkanie informacyjne organizowane jest przez Punkt Kontaktowy „Europa dla Obywateli”, realizowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Komisji Europejskiej, we współpracy z Europejskim Centrum Solidarności i Stowarzyszeniem „Pomorskie w Unii Europejskiej”.

* Program jest ramowy, możliwe zmiany.