Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

European Policy Centre to organizacja non – profit ogniskująca swoją działalność wokół integracji europejskiej, więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj. Dnia 20 września b.r. EPC opublikowało na swoich stronach internetowych ofertę pracy na stanowisku Lidera Programu – partnera operacyjnego w projekcie FutureLab Europe, którego celem jest połączenie sił oraz idei młodych Europejczyków zaangażowanych w tworzenie demokratycznej Europy prowadzącej politykę zrównoważonego rozwoju.

Do obowiązków Lidera Programu będzie należało między innymi:

Kandydaci powinni posiadać doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu seminariów a co za tym idzie – doświadczenie dydaktyczne. Dodatkowym atutem będzie sprawne poruszanie się na forach społecznościowych oraz rozeznanie w informatycznych technologiach komunikacyjnych. Z uwagi na specyfikę pracy, kandydaci powinni demonstrować umiejętności przywódcze w połączeniu z otwartością i łatwym nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich. Powinni również wykazać aktywny rozwój swojej ścieżki kariery. Praca zlokalizowana jest w Brukseli
a językiem komunikacji jest język angielski.

Kandydaci spełniający powyższe kryteria proszeni są o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny do dnia 14 października 2013 r. na adres: m.bedrossian@epc.eu. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Brukseli 5 listopada 2013 r. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj.