Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Przed nami druga edycja European Research and Innovation Days (R&I Days), organizowanych w dniach od 22 do 24 września przez Komisję Europejską w formacie wydarzenia wirtualnego.

Kilkudniowa dyskusja dotyczyć będzie kierunku rozwoju badań i innowacji oraz ich wpływu na kształt Europy, zmagającej się z kryzysem wywołanym pandemią oraz przechodzącej transformację ekologiczną oraz cyfrową (twin-transition). Pozwoli także na dokonanie – w gronie decydentów, naukowców, przedsiębiorców oraz obywateli – podsumowań dotychczasowych osiągnięć EU w ramach globalnej reakcji na pandemię koronawirusa.

Oprócz sesji plenarnych zaplanowano sesje tematyczne poświęcone zagadnieniom: Policy, Green Deal, Digital, Horizon Europe, Missions, Smart Implementations, International Cooperation, European Innovation Council, European Institute of Innovation and Technology, European Research Council.

W oczekiwaniu na otwarcie rejestracji zapraszamy do zapoznania się ze wstępnym programem wydarzenia: tutaj