Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Europejski Tydzień Regionów i Miast (#EURegionsWeek) jest dorocznym największym wydarzeniem poświęcone polityce regionalnej organizowanym w Brukseli. Przedstawiciele europejskich regionów i miast – urzędnicy, społecznicy, naukowcy, spotykają się by rozmawiać na tematy szczególnie ważne z perspektywy regionalnej, rozwoju lokalnego i poprawy życia mieszkańców. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się online. Zgłoś swój udział – rejestracja uczestników już trwa.

W dniach 11-14 października 2021 r. podczas 300 sesji informacyjnych, debat i warsztatów będzie można poznać dobre praktyki, realizowane inspirujące działania i nawiązać kontakty z partnerami zainteresowanymi rozwojem regionalnym i lokalnym.

Tematyka :

✅ Polityka spójności
???? Zielona transformacja
???? Cyfrowa transformacja
???? Zaangażowanie obywateli

Tegoroczna edycja wpisuje się w debatę dotyczącą zaangażowania obywateli i demokracji, w ramach trwającej Konferencji w sprawie przyszłości Europy.

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” jest współorganizatorem warsztatu na temat kolejowego szkolnictwa zawodowego. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Więcej informacji i rejestracja dostępne są tu: LINK.

Europejski Tydzień Regionów i Miast to wydarzenie współorganizowane przez Europejski Komitet Regionów i Dyrekcję Generalną ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej (DG REGIO).