Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” zachęca do udziału w w Europesjkich Dniach Designu 2015. Tegoroczna 4. edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 23-25 września br. w Brukseli. 

EU DESIGN DAYS to coroczne wydarzenie organizowane przez grupę ERRIN od 2012 r. Hasło wiodące tegorocznej edycji to „Zaprojektuj przyszłość: inteligentne trendy w projektowaniu i innowacji”. Wydarzenie pozwoli skupić się na kwestiach związanych z rosnącą potrzebą rozwoju przemysłu kreatywnego i kulturowego. Głównym celem EU Design Days jest ułatwienie dyskusji na temat roli projektowania w sektorze publicznym i usługowym oraz inicjatyw w zakresie designu na poziomie zarówno regionalnym, jak i narodowym czy europejskim. Designerzy z prywatnych przedsiębiorstw będą mieli okazję do spotkania się z przedstawicielami lokalnych i regionalnych władz i nawiązania dialogu ukierunkowanego na szerzenie świadomości o roli projektowania w życiu społecznym i kulturowym. Wśród prelegentów w tegorocznej edycji województwo pomorskie będzie reprezentować Pani Ewa Janczukowicz-Cichosz, kierownik Centrum Designu w Gdyni.

Całościowy program obejmujący wszystkie spotkania dostępny jest tutaj. Przewidziane w programie spotkania będą prowadzone w języku angielskim, bez możliwości tłumaczenia na język polski. Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” oferuje swoją pomoc organizacyjną w zakresie przygotowania wyjazdu i rezerwacji hoteli. W tym celu dla uczestników wyjazdu zarezerwowana została wstępnie pula pokoi hotelowych (w Hotelu Agenda Louise i Rezydencja Louise) w cenie 110,50 € za noc (ze śniadaniem) za pokój jednoosobowy i 120,50 € za pokój dwuosobowy. Stowarzyszenie nie pokrywa kosztów transportu lotniczego, noclegów ani wyżywienia uczestników.

Rejestracja dostępna jest tutaj i otwarta jest do 14 września 2015 r.

Uczestnicy proszeni są również o dokonanie indywidualnej rejestracji na wybrane wydarzenia tematyczne zawarte w programie EU DESIGN DAYS 2015. Rejestracja dostępna jest tutaj. Zgłoszeń na wydarzenia należy dokonywać w miarę możliwości jak najszybciej, aby mieć pewność udziału w wybranych punktach programu.