Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

Unia Europejska wyznacza sobie ambitne cele w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, promowania zrównoważonego wzrostu, wdrażania działań w zakresie efektywnej energii oraz przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Aktywne pozyskiwanie środków z funduszy z programów i inicjatyw na poziomie europejskim oraz regionalnym w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 otwiera szanse na dynamiczny rozwój w dążeniu do sprostania wyzwania dzisiejszego świata. 

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” wraz z partnerami – Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w seminarium

„Finansowanie i dobre praktyki w projektach przyrodniczych i związanych ze zmianami klimatu”

Spotkanie odbędzie się 19 maja 2016 r. w s. im. Lecha Bądkowskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego,             ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk.

W programie:

PROGRAM do pobrania.

Udział w seminarium jest bezpłatny.
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa za pomocą formularza do dnia 18 maja br.
 

Seminarium jest organizowane w ramach realizacji projektu „Zielona Europa – Zróbmy to razem” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.