Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

InnoBaltica Sp. z o.o.  wraz z Samorządem Województwa Pomorskiego organizują 23 października br. Forum Dialogu, którego tematem przewodnim będzie Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „INNOpomorze – Innowacyjne Powiązania, IV edycja”, którego liderem jest Samorząd Województwa Pomorskiego, a Partnerami InnoBaltica Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”. Impreza organizowana jest w ramach X Targów Technicon Innowacje, odbywających się w centrum wystawienniczym Międzynarodowych Targów Gdańskich – AmberExpo i odbywać się będzie równolegle do Pomorskich Dni Energii 2014.

Na tegorocznym Forum zaprezentowane zostaną możliwości stosowania narzędzi Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w budowaniu efektywnej współpracy pomiędzy nauką, biznesem i administracją. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak można wesprzeć proces innowacyjności pomiędzy marketingiem, etyką, a biznesem przy wykorzystaniu narzędzi CSR. Natomiast biorąc udział w części warsztatowej – Konwencji Liderów, będzie można zidentyfikować konkretne narzędzia CSR jakie można wykorzystać dla wzmocnienia proinnowacyjnej współpracy wspomnianych środowisk w warunkach Polskich i Pomorskich.

 

 

Warsztaty poprowadzone będą w formule moderowanych dyskusji przy „wyspach”, co ma zachęcić do wymiany doświadczeń, poglądów i swoich spostrzeżeń oraz możliwość podzielenia się nimi z pozostałymi członkami „wyspy”. Następnie, w części panelowo-dyskusyjnej moderatorzy podsumują pracę wszystkich „wysp” i przedstawią wnioski jakie wypłynęły podczas Konwencji Liderów.

Więcej informacji na temat zapisów na te bezpłatne warsztaty znajdą Państwo tutaj.

Aby wejść na teren Targów Technicon trzeba wypełnić również formularz rejestracyjny.

 

 

Źródło: www.innobaltica.eu