Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Tydzień po konferencji Organizacji Narodów Zjednoczonych o zmianach klimatu (COP23) w Bonn The European People’s Party Group w Europejskim Komitecie Regionów zaprasza 40 studentów z całej Unii Europejskiej na dwudniową wizytę studyjną, gdzie młodzi ludzie będą:
 

Jeśli jesteś studentem studiów magisterskich powiązanych z tematami takimi jak: Środowisko, Zmiany Klimatu, Studia Europejskie, Nauki Polityczne lub Stosunki Międzynarodowe na uniwersytecie w Unii Europejskiej zaaplikuj teraz!

Wizyta studyjna będzie miała miejsce w dniach 22-23 listopada br. Podróż i zakwaterowanie w Brukseli dla zwycięskich kandydatów są zapewnione. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie aplikacji.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija w poniedziałek 6 listopada 2017 roku. Aplikacje można wysyłać również na adres mailowy: eppstudyvisit@cor.europa.eu

Pozostałe informacje dostępne pod adresem: http://epp.cor.europa.eu/events/study-visits/epp-study-visit-2017

Wszystkie warunki i regulamin konkursu dostępne na stronie: http://epp.cor.europa.eu/files/uploads/2017/07/Study-Trip-conditions-2017.pdf