Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Komisja Europejska rozpoczęła już przygotowania do kolejnej edycji konferencji wysokiego szczebla Green Week 2019 (Zielony Tydzień), najważniejszego wydarzenia UE dot. ochrony środowiska i działań na rzecz klimatu. Tegoroczny temat konferencji dotyczyć będzie wdrażania prawodawstwa wspólnotowego w zakresie ochrony środowiska, czyli podkreślenie korzyści wynikających z unijnej polityki środowiskowej i jej wpływu na jakość życia obywateli. Wydarzenie zaplanowano w terminie 13-17 maja 2019 r. w Brukseli.

Oprócz konferencji Komisja Europejska ogłosiła także nabór na wydarzenia partnerskie, o których piszemy poniżej.

Partnerzy Green Week 2019:

Jeśli chcesz zostać partnerem Green Week 2019, to zorganizuj między 13 kwietnia a 9 czerwca br. wydarzenie partnerskie promujące tegoroczną tematykę konferencji. Wydarzenia powinny odbywać się na szczeblu lokalnym/regionalnym/krajowym/europejskim i należeć do jednej z kategorii poniżej:

Rejestracja wydarzeń partnerskich Green Week 2019 trwa do 15 marca poprzez formularz on-line.

Przewodnik dla aplikantów znajduje się tutaj.

Co możesz zyskać?

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku