Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Chcesz stać się częścią „Energy Days” (Dni Energii Odnawialnej) 2016 i wypromować swoje akcje związane z podnoszeniem świadomości dotyczącej odnawialnych źródeł energii oraz efektywności energetycznej? Dopuszczalny jest każdy rodzaj aktywności od warsztatów przez konkursy do wycieczek po elektrowniach. Aplikuj już dziś! Zorganizuj wydarzenie partnerskie i skorzystaj ze wsparcia oraz promocji w ramach „Energy Days” 2016!
 

Kiedy musi odbywać się „Energy Day”?

Wydarzenia w ramach EUSEW powinny odbywać się w czerwcu i mogą trwać nieograniczoną ilość czasu, od kilku godzin do nawet całego tygodnia. Pojedyncze wydarzenie może być także powtarzane parokrotnie, aby zaangażować jak największą ilość osób. Wydarzenie musi zostać zgłoszone do 31 maja, ale im szybciej tym lepiej!
 

Gdzie mogą obywać się wydarzenia „Energy Day”?

Wydarzenia mogą odbywać się w całej Europie, w publicznych i prywatnych budynkach, a także na świeżym powietrzu. Poprzednie organizowane były m.in.: w szkołach, centrach handlowych, salach konferencyjnych i wielu innych miejscach.
 

Kto może zorganizować „Energy Day” i co możesz zyskać?

Każdy może zorganizować „Energy Day”!

Twoje wydarzenie zostanie dodane i rozpowszechnione na stronie internetowej i portalach społecznościowych „Energy Days” 2016!

Zostaniesz upoważniony do sygnowania swojego wydarzenia oficjalnym logo „Energy Days” 2016.

Twoje wydarzenie znajdzie się na specjalnie przygotowanej mapie wydarzenia „Energy Days map”.

Rejestracja wydarzeń dostępna jest pod adresem: http://eusew.eu/usr_account?destination=/node/137

Tutaj znajdziesz wskazówki dla organizatorów wydarzeń: http://eusew.eu/sites/default/files/guidelines-for-energy-day-organisers.pdf

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenias: http://eusew.eu/

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku