Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Chcesz się dowiedzieć, jak zarządzać rozwojem w swoich organizacjach albo jak skutecznie angażować swój zespół i partnerów?

Zapraszamy do udziału w IV międzynarodowej konferencji INNO3city-Arena Liderów, dedykowanej rozwojowi innowacyjności. Odbędzie się ona 29 maja 2015 roku na sopockim Hipodromie przy ulicy Władysława Łokietka 1. W ramach tego wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, dyskusje, prezentacje oraz rozmowy w strefie networkingowej, w których udział wezmą liderzy nauki, biznesu, sportu, sztuki oraz działalności społeczno-politycznej. Wśród prelegentów zobaczymy m.in. Jerzego Buzka – Posła do Parlamentu Europejskiego, Romana Polko – byłego dowódcę GROM, Ewę Błaszczyk – założycielkę fundacji AKOGO, Rafała Brzozkę – właściciela Paczkomatów InPost oraz Simona Dolan – profesora ESADE Business School. Wydarzenie moderować będzie znany komentator sportowy – Bożydar Iwanow.

Więcej informacji oraz program konferencji można znaleźć na stronach www.inno3city.pl oraz www.innobaltica.eu, jak również kontaktując się drogą mailową z organizatorami: kontakt@inno3city.pl .

Organizatorem konferencji jest InnoBaltica Sp. z o.o w ramach projektu „INNOPomorze-Innowacyjne Powiązania, IV edycja”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, którego liderem jest Samorząd Województwa Pomorskiego, a Partnerami InnoBaltica Sp. z o.o oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej”.