Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn.: „Sieć Regionów Europejskich na Rzecz Ochrony Zdrowia (EUREGHA) oraz Programy Wspólnotowe UE – realna perspektywa współdziałania i współfinansowania” współorganizowanej wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego.

Konferencja odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 16 kwietnia 2012 roku.

Głównym celem konferencji jest przybliżenie inicjatyw, jakie proponuje Unia Europejska w zakresie zdrowia. Szczególnie że rok 2012 to Europejski Rok Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Podczas konferencji zostaną omówione korzyści, jakie płyną z przystąpienia do Sieci Regionów Europejskich na Rzecz Ochrony Zdrowia – EUREGHA. Dodatkowo nasi prelegenci postarają się Państwu przedstawić ideę wykorzystania funduszy UE, pokazując w swojej perspektywie szeroki wachlarz instrumentów finansowych w zakresie zdrowia.

 
Miejsce konferencji: Sala im. Lecha Bądkowskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku.

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go do dnia 12 kwietnia 2012 r. w formie elektronicznej na adres b.lewkowicz@pomorskie.eu.

 

Program spotkania jest dostępny tutaj

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj

Informacji na temat konferencji udzieli pani Beata Lewkowicz pod nr tel. 58 32 68 277