Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Do wygrania sprzęt fotograficzny o wartości ponad 1000 euro i wycieczka do Brukseli dla dwóch osób!

Konkurs będzie odbywał się na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku. Można zgłaszać zdjęcia w dwóch kategoriach:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (np. billboard, znak, tablica, itp., z flagą UE oraz informacją o finansowaniu). W każdej kategorii zostanie wybranych dwóch zwycięzców; jeden w głosowaniu użytkowników i jeden przez specjalnie powołane jury spośród najpopularniejszych zgłoszeń. Zdjęcia będą oceniane pod względem ich jakości estetycznej, kreatywności i powiązań z polityką regionalną UE.

Pomóż nam podzielić się informacją o konkursie i przedstawić niektóre ze wspaniałych projektów zrealizowanych w całej Europie dzięki wsparciu z funduszy regionalnych. Więcej informacji będzie dostępnych wkrótce na koncie @EU_Regional na Twitterze oraz na stronie KE na Facebooku (https://www.facebook.com/EuropeanCommission). Pamiętaj, niezależnie od tego, czy jesteś w kraju, czy za granicą, szukaj projektów unijnych i miej aparat pod ręką!