Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Zrealizowałeś innowacyjny projekt dzięki funduszom strukturalnym i chciałbyś go zaprezentować? Twój projekt przyczynia się do inteligentnego, zrównoważonego i sprzyjającego włączeniu społecznemu rozwoju na poziomie regionalnym? Wpisuje się w strategię rozwoju miast albo poprawia komunikację dotyczącą znaczenia polityki spójności? Jeśli tak, możesz zdobyć jedną z nagród RegioStars 2013, które są co roku przyznawane przez Komisję Europejską. Każdy region UE może zgłosić do pięciu projektów.

W 2013 roku zdefiniowano 5 kategorii:

Zgłoszenia można przesyłać do 20 kwietnia 2012 r. Wybrani finaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty przed niezależnym jury podczas dziesiątego dorocznego Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast — DNI OTWARTE 2012. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w Brukseli w lutym 2013 r.

Więcej informacji na stronie Regio Stars 2013

UWAGA

Zgodnie z treścią regulaminu konkursu, zgłoszenia projektów powinny być dokonywane przez Instytucje Zarządzające. W związku z tym, prosimy o przesyłanie zgłoszeń projektów realizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego (w języku angielskim) do 30 marca 2012 roku na adres m.grzywacz@pomorskie.eu. Ze względu na organiczenie ilości  projektów z jednego regionu, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zastrzega sobie prawo do selekcji projektów.

Dodatkowe informacje: Maciej Grzywacz tel. 58 326 81 75, m.grzywacz@pomorskie.eu
 

źródło: http://dpr.pomorskie.eu/