Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach oraz Portalsamorzadowy.pl organizują konkurs pod nazwą TOP INWESTYCJE KOMUNALNE 2013.
Konkurs, dzięki któremu przeanalizujemy setki inwestycji komunalnych w całej Polsce, ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.
Chcemy wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom. Wybierzemy i nagrodzimy również inwestycje komercyjne, które w ostatnich latach najbardziej przyczyniły się do rozwoju miast i najlepiej współgrają z lokalnymi i regionalnymi strategiami rozwoju.
Zapraszamy do zgłaszania inwestycji z Państwa miasta/gminy/powiatu/województwa, które zasługują na nagrodę. Oceny wraz z redakcją dokona Rada Konsultacyjna, w której zasiądą doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.
Na kandydatury z opisem charakteru inwestycji i uzasadnieniem czekamy do 28.02.2013 r. Można je przysyłać na adres e-mail samorzady@ptwp.pl z dopiskiem w tytule maila „Konkurs, Samorządy”.
Dokumentację do konkursu można też przesłać listownie na adres redakcji:
Grupa PTWP, Portalsamorzadowy.pl
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
z dopiskiem „Konkurs, Samorządy”.
Udział w konkursie jest bezpłatny. Gala podsumowująca konkurs odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego (13-15 maja 2013 roku).

Więcej informacji o konkursie oraz kryteria nagradzania pod adresem: http://www.portalsamorzadowy.pl/inwestycje/rusza-konkurs-top-inwestycje-komunalne-2013-poznajcie-szczegoly,44245_2.html