Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Z małym opóźnieniem, ale otwieramy nabór na stażystów do Biura Regionalnego Województwa Pomorskiego w Brukseli na pierwsze półrocze 2014 r.  W przyszłym roku wprowadzamy niewielkie zmiany, m.in., wydłużeniu ulegnie czas stażu, a w wyniku pozytywnej odpowiedzi z krajowego punktu kontaktowego ds. Erasmusa, mamy możliwość zaoferować staże w ramach programu Erasmus Praktyki dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Gdańskiej, które będą dofinansowane z Unii Europejskiej i przewidują dodatkowy budżet dla uczestnika stażu. Przypominamy również, że tak samo jak dotychczas, nasi stażyści mają możliwość nieodpłatnego korzystania z naszego mieszkania służbowego. Wymagania i pełna oferta stażu tutaj.

Dostępne terminy

15 stycznia  – 28 lutego – 1 miejsce

3 marca  – 17 kwietnia  – 1 miejsce

2 czerwca – 25 lipca – 1 miejsce

ERASMUS Praktyki

Dodatkowo, w ramach nawiązanej współpracy z Politechniką Gdańską i Uniwersytetem Gdańskim, studentów tych uczelni zachęcamy do aplikowania na staże w naszym Biurze w ramach programu Erasmus Praktyki.

Dla studenta Politechniki Gdańskiej zarezerwowaliśmy wstępnie termin:

15 stycznia – 17 kwietnia (do ostatecznego potwierdzenia z uczelnią)

Dla studenta Uniwersytetu Gdańskiego:

22 kwietnia – 25 lipca (zgłoszenia do 31 stycznia)

Proces aplikacyjny

W celu zaaplikowania na staż w naszym Biurze w Brukseli należy przesłać CV, list motywacyjny oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy. W formularzu należy wskazać preferowany termin odbycia praktyk według w/w terminów. Osoby aplikujące na staż w ramach programu Erasmus Praktyki, są proszone o zaznaczenie tego faktu również w rubryce z preferowanym terminem. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż dostępnych miejsc, zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia dalszego procesu rekrutacyjnego (rozmowa kwalifikacyjna, zadanie z tekstem).

Zgłoszenia należy przesyłać do 19 grudnia 31 grudnia br. UWAGA NOWY TERMIN! na adres pomorskie@pomorskieregion.eu

Z wszystkimi kandydatami skontaktujemy się w okolicy 31 grudnia – 3 stycznia odnośnie wyniku rekrutacji bądź dalszego procesu rekrutacyjnego.

Wymagane dokumenty

Zapraszamy do aplikowania!