Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Jeszcze do 15 września br. wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy, instytucje naukowe, klastry, animatorzy działań edukacyjnych, organizacje pozarządowe, przedstawiciele instytucji publicznych  mogą zgłosić swój udział w Pomorskich Dniach Energii 2013.

Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 października br. równolegle z 9. Targami Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 2013 w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo usytuowanej vis-à-vis PGE Areny, w gdańskiej Letnicy. To wyjątkowa szansa na zaprezentowanie Państwa działalności i osiągnięć szerokiemu gronu odbiorców – w ubiegłym roku odwiedziło nas blisko 4000 osób.

Udział podmiotów niekomercyjnych jest BEZPŁATNY.

Niezbędne materiały informacyjne oraz pliki do pobrania – w tym formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w zakładce wydarzenia (kliknij).

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 15 września 2013 roku drogą elektroniczną na adres m.matkowska@pomorskie.eu.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Wydarzenie realizowane w ramach projektu
  „Zielona Europa – zróbmy to razem”