Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Europejskie Stowarzyszenie Pomp Ciepła (The European Heat Pump Association-EHPA) zaprasza miasta i regiony do zgłaszania projektów i dobrych praktyk z dziedziny odnawialnych źródeł energii.

Na zwycięzców konkursu czeka nagroda: prezentacja na stronie internetowej Stowarzyszenia EHPA, w Newsletterze oraz podczas różnorodnych wydarzeń. Ponadto przedstawiciel zwycięskiego miasta będzie miał możliwość zaprezentowania swojego projektu przed szerszą publicznością dzięki wywiadowi, który pokazany będzie później na kanale EHPA oraz na antenie partnerskich mediów.

Zgłoszenia zawierające krótki opis projektu oraz dokumentację fotograficzną  można przesyłać do 15 marca 2014 r. na adres heatpumpcity@ehpa.org

Nagroda dla zwycięzcy zostanie wręczona 19 maja 2014 r. w Berlinie, dzień przed 7 edycją EHPA European Heat Pump Forum.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj.

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku