Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

 

„Inteligentna Energia – Europa” to program europejski wspierający działania nieinwestycyjne, którego głównym celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz racjonalne wykorzystanie zasobów energetycznych, promowanie nowych i odnawialnych źródeł energii oraz wspieranie dywersyfikacji źródeł energii, promowanie efektywności energetycznej oraz zastosowania nowych i odnawialnych źródeł energii w transporcie.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym o programie „Inteligentna Energia-Europa. Spotkanie będzie jednym z cyklu Krajowych Dni Informacyjnych na temat możliwości finansowania projektów w ramach tego programu, organizowanego przez Krajową Agencję Poszanowania Energii S.A. jako Krajowy Punkt Kontaktowy Programu „Inteligentna Energia – Europa”. Jest to kolejne już spotkanie informacyjne organizowane przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” we współpracy z KAPE, tradycyjnie już na początku roku. PArtnerem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku.

Celem spotkania jest przekazanie informacji na temat programu i aktualnego konkursu,  w szczególności:

jak również podzielenie się doświadczeniami w prowadzeniu projektów międzynarodowych.

 

Kiedy?

5 marca 2013 r.

Gdzie?

Sala im. Lecha Bądkowskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, ul. Okopowa 21/27, Gdańsk

Program (link)

Rejestracji należy dokonać poprzez formularz internetowy na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/1JcmJs73hDogiHScvNWG-mYYiQ8SY23yAugqEc3fUUBs/viewform#start=invite

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Więcej na temat programu IEE http://ec.europa.eu/energy/intelligent/