Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Z okazji Europejskiego Roku Obywateli Komisja Europejska organizuje otwarte debaty z komisarzami, poświęcone przyszłości Unii Europejskiej. Zaplanowanych jest jeszcze 20 debat, wciąż więc istnieje szansa, żeby podzielić się swoim zdaniem na temat Unii i jej działalności. Podczas wydarzeń osobiście będzie można zadać pytanie komisarzowi lub wziąć udział w dyskusji w Internecie. Debata jest doskonałą okazję na bezpośrednią rozmowę z europejskimi politykami na temat praw przysługującym obywatelom i tego w jakiej Europie chcielibyśmy żyć.

Jedna z opisanych debat będzie miała miejsce 17 października 2013 w Liège (Belgia). To wydarzenie da uczestnikom szansę na rozmowę z samym prezydentem Komisji Europejskiej, Hosé Manuelem Barroso. Wydarzenie będzie również nadawane na żywo w Internecie. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Terminarz wszystkich zaplanowanych debat pod linkiem.