Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Paneuropejski Dialog Obywatelski organizowany przez Komisję Europejską w ramach Europejskiego Roku Obywateli odbędzie się w czwartek 27 marca 2014 r. w Brukseli.

Będzie to wydarzenie podsumowujące serię 48 krajowych Dialogów Obywatelskich, zorganizowanych przez Komisję Europejską we wszystkich krajach Unii Europejskiej w latach 2012-2014. Celem debaty brukselskiej będzie wymiana poglądów, opinii i doświadczeń przez uczestników dialogów krajowych, tym razem na poziomie europejskim, tj. w gronie reprezentantów wszystkich państw UE.

Punkt Kontaktowy Programu „Europa dla Obywateli” zaprasza uczestników dialogów obywatelskich, które odbyły się w Warszawie w maju i lipcu 2013 roku, do zgłaszania chęci udziału w tym wydarzeniu. Koszty przelotu i pobytu pokryje Komisja Europejska.

Szczegóły wraz z formularzem zgłoszenia znajdziecie Państwo na stronie:

http://www.europadlaobywateli.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=487:21012014-paneuropejski-dialog-obywatelski&catid=57:wiadomoci-europa&Itemid=174

Formularze zgłoszeń można przesyłać do piątku 24 stycznia 2014 r. na adres e-mail: monika.ratynska@ec.europa.eu

Polska 6-osobowa reprezentacja, która weźmie udział w Dialogu Paneuropejskim w Brukseli, zostanie wyłoniona do 30 stycznia 2014.

Źródło : http://www.europadlaobywateli.pl/index.php