Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

W dniach 8 -10 maja w Klubie Golf Château de la Tournette w Nivelles pod Brukselą odbędzie się turniej GOLF POLISH DAY 2014. Będzie to trzydniowe wydarzenie, podczas którego będziemy mieli okazję na promocję Polski, budowanie pozytywnego wizerunku jej gospodarki i turystyki oraz prezentację potencjału polskich regionów, w tym regionu Pomorza, w międzynarodowych środowiskach biznesu. Pojawią się tam liczni goście honorowi, tacy jak Zbigniew Boniek czy Jerzy Dudek. Patronat honorowy nad turniejem sprawują Artur Harazim, Ambasador RP w Królestwie Belgii oraz Marek Prawda, Stały Przedstawiciel RP przy Unii Europejskiej.

Szczegółowy plan imprezy w Klubie Golf Château de la Tournette:

W trakcie trzech dni turnieju zaplanowano szereg atrakcji dla uczestników rozgrywek oraz gości m.in.:

Pierwszy turniej golfowy POLISH DAY zorganizowany został w marcu 2013 r. w Klubie Golf Château de la Tournette pod Brukselą. W kolejnych edycjach GOLF POLISH DAY, turnieje finałowe odbywać się będą co roku w innym miejscu w Polsce, tak aby przyjeżdżający golfiści mieli możliwość gry na różnych polach, a firmy sponsorujące wydarzenie okazję do promocji w całym kraju.

Strona wydarzenia

Rejestracja na wydarzenie

Sponsor nagrody z Pomorza