Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Przedostatnia odsłona kampanii #PomorskiHoryzont prezentuje dwa sukcesy projektów Horyzontu 2020 w obszarze transport i mobilność. Obydwa koncentrują się na ograniczeniu CO2, a co za tym idzie na poprawie jakości życia mieszkańców Pomorza, choć zmierzają do celu innymi drogami. Więcej o przyjętych rozwiązaniach we FLOW oraz w ELIPTIC można usłyszeć i zobaczyć tutaj 

Kampania #PomorskiHoryzont została sfinansowana przez Samorząd Województwa Pomorskiego. W jej przygotowanie byli zaangażowani przedstawiciele: Agencji Rozwoju Pomorza, Enterprise Europe Network Pomorskie przy Stowarzyszeniu Wolna Przedsiębiorczość, Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE przy Politechnice Gdańskiej, Stowarzyszenia „Pomorskie w UE” (Biura Regionalnego Województwa Pomorskiego w Brukseli) oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (koordynacja).

Zachęcamy do śledzenia stron internetowych oraz mediów społecznościowych Stowarzyszenia „Pomorskie w UE” oraz pozostałych partnerów.