Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Pracujesz z młodzieżą? A może jesteś liderem i działasz na rzecz młodzieży? Słyszałeś o programie Erasmus +, ale nie wiesz jak aplikować o środki z tego programu?

4 maja br. rusza bezpłatny kurs on-line dotyczący Programu Erasmus + i możliwości finansowania działań na rzecz młodzieży!

Podczas kursu zapoznasz się z celami, priorytetami i oczekiwanymi rezultatami Programu Unii Europejskiej Erasmus +. Pierwsza część kursu (4 maja – 1 czerwca) będzie dotyczyła 1 akcji kluczowej pn.”Mobilność edukacyjna” (wymiana młodzieży, wolontariat obywatelski, mobilność młodych pracowników). Nauczysz się jak włączyć się w europejską współpracę młodzieży i zaangażować w działanie organizacje i instytucje z twojego regionu. Kurs będzie zawierał materiały wideo, dyskusje z ekspertami, quizy, poruszy ogólne tematy, jak i pokaże szczegółowe kroki w jaki sposób przygotować dobry projekt.

Kurs jest bezpłatny, ale wymagane jest aktywne uczestnictwo ok. 3-4 godzin w tygodniu.

Rejestracja na kurs:https://www.canvas.net/browse/salto/courses/erasmus-funding-opportunities

Kurs finansowany jest z Programu Erasmus+ a koordynowany przez Salto – Youth Participation Resource Centre we współpracy z Narodowymi Agencjami Programu Erasmus+.