Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Komisja Europejska ogłosiła nową pierwszą edycję kampanii Europa w Moim Regionie! Zainteresuj się projektem finansowanym lub współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, zdobądź o nim informacje, podziel się swoimi wrażeniami przez social media i wygraj wyjazd do Brukseli oraz wiele innych nagród!

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Polsce, to akcja polegająca na prezentowaniu- szerokiemu gronu zainteresowanych osób- projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej, której celem jest promocja rezultatów uzyskanych przy wykorzystaniu Funduszy Europejskich w Polsce.

Akcja odbędzie się w okresie między 12 maja a 15 maja 2016 r., na terenie całej Polski.

 

Region PomorskieKonkurs fotograficzny:

Zrób zdjęcie inwestycji Unii Europejskiej tam gdzie żyjesz, pracujesz lub podróżujesz i wygraj warsztat fotograficzny oraz trzydniowy wyjazd dla dwóch osób do Brukseli, wliczając w to koszt podróży oraz zakwaterowania, od 10 do 13 października 2016 roku.

Zdjęcie projektu, który otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej musi zawierać informacje o funduszach UE oraz flagę UE w dowolnym miejscu na zdjęciu. Zdjęcia należy wysłać w terminie między 03 maja a 28 sierpnia br.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie:

https://www.facebook.com/EuropeanCommission/app/386310531430573/?app_data

 

Region PomorskieKonkurs blogowy:

Komisja Europejska opublikuje, przetłumaczy i wypromuje maksymalnie 40 postów o tematyce związanej z projektami, które zostały zrefundowane przy pomocy funduszy europejskich. Trójka najlepszych blogerów zostanie zaproszona do uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Regionów i Miast, jako w pełni akredytowani dziennikarze. Wydarzenie to odbędzie się w Brukseli, w dniach 10-13 października 2016.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie:

https://pomorskieregion.eu/komisja-europejska-oglosila-konkurs-na-internetowego-bloga-europa-w-moim-n800

Region Pomorskie

Konkurs „Poszukiwanie skarbu”:

Od 29 kwietnia do 11 czerwca br. uzupełnij quiz, rozbudź swoją ciekawość i rozwiąż zagadki, a dasz sobie szansę na wygranie wspaniałej wycieczki dla dwóch osób do jednej ze stolic państw Unii Europejskiej.

 

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie:

http://ec.europa.eu/regional_policy/treasurehunt/#/treasure-hunt/home

 

Więcej informacji o  Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Polsce znajdziecie na stronie:

http://dniotwarte.eu/

Więcej informacji o całej kampanii Europa w Moim Regionie dostępne są na stronie:

http://ec.europa.eu/regional_policy/en/policy/communication/inform-network/map/