Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

„Europa To My” jest wspólnym przedsięwzięciem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, TVP i Radia Zet (z udziałem ambasadorów artystycznych: m.in.: De Mono, Blue Cafe i Mezo oraz znanych prowadzących Radia Zet w osobach: Wojciech Jagielski, Rafał Bryndal, Marcin Wojciechowski, Marzena Chełminiak, Marcin Sońta, Marek Starybrat oraz Kamil Nosel). Celem akcji jest  promocja Funduszy Europejskich poprzez prezentowanie unijnych inwestycji i zmian, jakie przynoszą one zwykłym ludziom.

Głównymi elementami projektu są: konkurs pt. „Pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje życie”; felietony radiowe i telewizyjne oraz Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, będący podsumowaniem akcji, transmitowany 31 sierpnia 2013 r. na antenie TVP 1 oraz w Internecie. 

Konkurs pt. „Pokaż jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoje życie” polega na przesłaniu przez każdego uczestnika maksymalnie 10 zdjęć (w formie elektronicznej) projektów dofinansowanych z FE, wraz z krótkim opisem miejsc z nimi związanych. Kapituła konkursu wskaże 10 finałowych projektów, na które będą głosowali Internauci.

Nagrodami w konkursie są:

Finałem akcji będzie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich wraz z koncertem, organizowany w miejscowości, w której zrealizowano zwycięski projekt.

Więcej informacji na stronie akcji http://www.europatomy.pl/