Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

W dniu 22 listopada 2013 r. (piątek) w Urzędzie Miasta Ustka odbędzie się seminarium pt.: „Wspólna Polityka Rybołówstwa. Kurs na 2020” organizowane przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Miastem Ustka i Biurem Posła Jarosława Wałęsy. Spotkanie dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Seminarium stanowić będzie podsumowanie cyklu dotychczasowych spotkań. Przedstawiony zostanie ostateczny kształt Wspólnej Polityki Rybołówstwa na lata 2014-2020.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy rybaków, organizacje rybackie, przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, jednostki naukowe.

link do PROGRAMU 

 

UWAGA! Z przyczyn technicznych rejestracja poprzez stronę internetową została zamknięta. Przepraszamy za tę niedogodność.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do rejestracji na miejscu w Urzędzie Miasta Ustka w dniu spotkania tj. 22 listopada br. od godz. 9:30 – 10:00.

 

Zapraszamy!